(Programmable Automation Controller) Hardware
De T2750 PAC hardware biedt een uiterst nauwkeurige regeling met kosteneffectieve redundante opties in een veelzijdig modulair systeem. Een betrouwbaarr product, de processor en de I/O vormen de basis van een volledige gedistribueerde regeling en dataregistratie.
Dit systeem is geschikt voor een continue analoge, logische en sequentiële regeling, batch management, veilige dataregistratie van de meetpunten en setpoint programmering.
In combinatie met de krachtige reeks van gespecialiseerde functies, is dit systeem ontworpen om uw ROI te maximaliseren en de maximale beschikbaarheid van uw proces te garanderen. Aangevuld met het Foxboro PAC E-Sync-technologie (eenvoudige synchronisatie van de bestaande functionaliteit), wij bieden u redundante processoren en netwerkconfiguraties d.m.v. 1 druk op de knop – eenvoudiger kan niet.
Pics NV
Middelmolenlaan 110
B - 2100 Deurne
+32 3 326.59.59
+32 3 326.67.70
sales@pics.be